6 posts
  • Has been part of the Envato Community for over 1 year
  • Has sold $1+ on Envato Market
  • Has collected 10+ items on Envato Market
  • Sells items exclusively on Envato Market
+1 more
Bencu says

sziasztok! bocsi h eltüntem.. egy kis gépújítás volt mert behalt a régi! nemrég kezdtem tanulni a webdesignt meg webprogramozást és szeretnék eljutni arra a szinre amikor tudok már templeteket csinálni és eladni is(persze tudom h ez nem gyerekjáték). lényegében ez a célom ebb?l keresetet produkálni! örülnék ha pár vállalkozó szellem? társam leírna nekem néhány szerinte hasznos tippet, tapasztalatpot mire figyeljek esetleg honna a legérdemesebb tanulnom!vagy például ha már elég jó vagyok akkor megy e ez egyedül is vagy mindenképp kell társ a munkában!? éjjel nappal nyomatom a tanulást, hogy minél el?rébb jussak! lényegében eddig html5, css3, javascript(+jquery), php, mysql-el foglalkoztam meg most a wp rendszerrel is már szemezgetek (nem is tudom van e még ami fontos és kihagytam?) el?re is köszönöm mindenkinek aki ír :) !

Bencu

61 posts
  • Power Elite Author: Sold more than $1M on Envato Market
  • Has sold $1M+ on Envato Market and is now a Power Elite Author
  • Made it to the Authors' Hall of Fame
  • Had an item featured on Envato Market
+6 more
themepunch says

pixelentity tényleg meglep?! De mondjuk te is megleptél, hogy magyar vagy :D Látom nagyon pörög a biznisz! :) Csak így tovább! :)

igen, mert a sracokokat mar flashes idobol ismertem. akkor meg flashorvath alatt nyomtuk, ha meg valaki emlekszik :)

@bencu, sajnos nem kaptam tobb emailt, illetve lehet spamfilter beszolt :)

boldog karcsonyt majd mindenkinek !!

6 posts
+1 more
Bencu says

oh pedig küldtem! no mind1 írok megint :)

1411 posts
  • Contributed a blog post
  • Has been part of the Envato Community for over 4 years
  • Located in Europe
  • Has been a beta tester for an Envato feature
+7 more
Stylius says

Én nem beszélek magyarul. :)

772 posts
  • Located in Hungary
  • Has been part of the Envato Community for over 2 years
  • Has sold $10,000+ on Envato Market
+2 more
aron66 says

...szeretnék eljutni arra a szinre amikor tudok már templeteket csinálni és eladni is(persze tudom h ez nem gyerekjáték). lényegében ez a célom…

Nekem is valami hasonló :D De viszont PHP,CSS,HTML és egyéb ilyen dologhoz nemértek (EGYENL?RE!!:D). Igazából azt nemértem hogy a WP themekhez hogy kezdjek neki, mik az els? lépések, milyen pluginokat használhatok ( CCr?l ha jól tudom lehet venni ilyeneket és hozzá csapni a themehez. amiért másoknak már nemkell fizetni.)

Amúgy miért a TF off-topicban vagyunk? :D Miért nem a global off-ban?:D

Végezetül, mindenkinek Boldog ünnepeket kívánok! és sok eladást! ;) -A

56 posts
  • Has been part of the Envato Community for over 3 years
  • Located in Europe
libra-online says

hello! szerintem, nem kell semmifajta plugin. egy notepad++ kell es egy firefox a firebuggal. viszont ahhoz h jo WP sablont keszits eleg jol kell tudnod a php+html+css+javascript. anelkul is lehet valamit kezdeni, de JOT nem hiszem h produkalna barki is, ha nem tudja ezeket kezelni. persze az is egy megoldas hogya jo vagy designban es nagyon eredeti otleteid vannak, akkor tarsulsz 1 programozoval es te keszited a vizualis reszet, o pedig a tobbit. sok sikert!

772 posts
  • Located in Hungary
  • Has been part of the Envato Community for over 2 years
  • Has sold $10,000+ on Envato Market
+2 more
aron66 says

hello! szerintem, nem kell semmifajta plugin. egy notepad++ kell es egy firefox a firebuggal. viszont ahhoz h jo WP sablont keszits eleg jol kell tudnod a php+html+css+javascript. anelkul is lehet valamit kezdeni, de JOT nem hiszem h produkalna barki is, ha nem tudja ezeket kezelni. persze az is egy megoldas hogya jo vagy designban es nagyon eredeti otleteid vannak, akkor tarsulsz 1 programozoval es te keszited a vizualis reszet, o pedig a tobbit. sok sikert!

Értem, köszönöm! :)

6 posts
+1 more
Bencu says

nektek hányadikra sikerült elfogadtatni az “els?” munkátokat? codecanyonon próbálkozom. els?re valóban gáz menüt töltöttem fel amit elutasítottak(er?sen meg is értem) és írták is miért(ThemePunch köszi a helyreigazítást) . aztán csináltam szépet jót több animációval stb.. és akárhányszor teszem fel mindig teszek bele még egy kis pluszt de csak semmitmondó ok nélküli elutasítást kapok… aztán többekt?l hallom, hogy az els? munkájukat 10-15 ször is visszautasították kb ugyanígy ok nélkül. szóval ez valami kitartás próba?:D mert én nem adom fel csak akkor nem izgulok annyira minden alkalommal :D

Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

61 posts
  • Power Elite Author: Sold more than $1M on Envato Market
  • Has sold $1M+ on Envato Market and is now a Power Elite Author
  • Made it to the Authors' Hall of Fame
  • Had an item featured on Envato Market
+6 more
themepunch says

nektek hányadikra sikerült elfogadtatni az “els?” munkátokat? codecanyonon próbálkozom. els?re valóban gáz menüt töltöttem fel amit elutasítottak(er?sen meg is értem) és írták is miért(ThemePunch köszi a helyreigazítást) . aztán csináltam szépet jót több animációval stb.. és akárhányszor teszem fel mindig teszek bele még egy kis pluszt de csak semmitmondó ok nélküli elutasítást kapok… aztán többekt?l hallom, hogy az els? munkájukat 10-15 ször is visszautasították kb ugyanígy ok nélkül. szóval ez valami kitartás próba?:D mert én nem adom fel csak akkor nem izgulok annyira minden alkalommal :D Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

Boldog uj evet :) Hat a legelegelso itememet Activedenre annakidejen elutasitottak vagy 10x. Ha gondolod kuld el megint a linket es akkor elmondom mit gondolok en rola. Hatha tud alamit segteni ?

Sok sikert es ne add fel !

6 posts
+1 more
Bencu says

nem is adom ! csak közbe megtanulom rendesen a responsive teknikát meg követem az újdonságokat és próbálok talpon maradni! :D köszönöm a sok biztatást! sok lendületet adtok !

by
by
by
by
by
by