1 post
  • Bought between 1 and 9 items
  • Exclusive Author
  • Has been a member for 2-3 years
  • Sold between 1 and 100 dollars
SZLMCL says

Sziasztok!

Nekem is lenne pár kérdésem, mert én is nehezen értem meg az angolt.

Az els?, hogy több mint egy éve feltöltöttem 20$-t, amib?l elköltöttem 12$-t, majd egy év után nullázták az egyenlegem. Írtam a supportra, majd vissza is adták, azzal a magyarázattal, hogy sok felhasználó hosszú ideig tart pénzt a bels? számláján és hogy ez nekik nem jó:

Thank you for your email. The reason we allow deposited credits unused for a year to expire, is because a small percentage of our users leave money in their account for very long periods of time and legally, we cannot be responsible for holding money indefinitely. We do actually let our users know of this policy 3 times before the deposit expires; first on the deposit page, secondly on the receipt and lastly through a reminder email.

Na most akkor, ez vonatkozik arra is, hogy ha én author leszek és gy?jtök valamennyi pénzt, azt egy éven belül el kell vásárolnom vagy vissza kell utalnom, különben nullázzák, vagy hogy is van ez? Írták, hogy meghosszabbították a vásárlási id?met 2014 februárig, de hol találom ezt? A deposit history oldalon megtaláltam a számlám kisbet?s részében az el?z? határid?t, de ezt a 2014-eset sehol sem találom az oldalon, csak onnan tudom, hogy emailben leírták.

Másik kérdésem az lenne, ha fejlesztek egy .NET komponenst (DLL-t) akkor mindenképp mellékelnem kell a forráskódot is? Valamint ezesetben hogy töltök fel live previewet, ha ez egy asztali alkalmazásokhoz készült komponens?

Köszi el?re is a segítséget!

2163 posts
  • Repeatedly Helped protect Envato Marketplaces against copyright violations
  • Exclusive Author
  • Has been a member for 5-6 years
  • Sold between 10 000 and 50 000 dollars
  • Grew a moustache for the Envato Movember competition
  • Beta Tester
  • Bought between 50 and 99 items
  • Canada
Nitro_Themes says

Na akkor sziasztok, en is Magyar vagyok de kint elek Canadaban. Ha van valami kerdes akkor irjatok le es szivessen valaszolok.

Cheers Lester

203 posts
  • Beta Tester
  • Sold between 50 000 and 100 000 dollars
  • Exclusive Author
  • Referred between 100 and 199 users
  • Bought between 10 and 49 items
  • Has been a member for 4-5 years
biyanpasau says

Guys, dont get me wrong but there’s another thread that got flagged because the use of non English languange. Please don’t make this happen again. Respect the rules.

2163 posts
  • Exclusive Author
  • Beta Tester
  • Canada
Nitro_Themes says

Guys, dont get me wrong but there’s another thread that got flagged because the use of non English languange. Please don’t make this happen again. Respect the rules.
The whole idea to write in hungarian is so the other hungarian authors understand and we can explain if they do not understand something. biyanpasau don’t have to get your panties in a bunch over this just trying to help fellow authors that don’t have the english skills that other authors have.

Cheers

Lester

203 posts
  • Beta Tester
  • Sold between 50 000 and 100 000 dollars
  • Exclusive Author
  • Referred between 100 and 199 users
  • Bought between 10 and 49 items
  • Has been a member for 4-5 years
biyanpasau says

The whole idea to write in hungarian is so the other hungarian authors understand and we can explain if they do not understand something. biyanpasau don’t have to get your panties in a bunch over this just trying to help fellow authors that don’t have the english skills that other authors have.

Cheers

Lester

I just copy a message from the mod, here. I will leave this thread in peace. No offend and bye :)

15 posts
  • Exclusive Author
  • Has been a member for 0-1 years
  • Sold between 1 000 and 5 000 dollars
muszty says

Na szevasztok, én is magyar vagyok! :) Jó látni, hogy vannak rajtam kívül még itt más magyarok is.

2163 posts
  • Exclusive Author
  • Beta Tester
  • Canada
Nitro_Themes says

Hellosztok En is Magyar vagyok kint elek Canadaban. Ha kell valami segitseg itt vagyok.

Na akkor csa

Laci

2 posts
  • Hungary
iRevoltED says

Sziasztok! El sem hiszem, hogy az Envato-n ennyi magyarral találkozom :) A napokban jutottam arra az elhatározásra, hogy template-ket fogok készíteni. Több mint 10 éve foglalkozom grafikával (print és web), illetve az utóbbi pár évben motion graphics-al is. Még nagyon kezdo vagyok az Envato-n és egy csomó kérdés halmozódott fel bennem ezzel kapcsolatban.

A templatek arculatát és minden grafikai elemet eltudok készíteni, de a programozással már kevésbé bírkózom meg. Ilyesfajta együttmuködés lehetséges itt? Ha igen akkor ez hogy muködik a gyakorlatban? Van valakinek erre vonatkozóan tapasztala?

2163 posts
  • Exclusive Author
  • Beta Tester
  • Canada
Nitro_Themes says

Szia

En most dolgozok 4 wordpress devvel. Sokkal jobb ha talalsz valakit a programozasra es te csak a designot nyomod.

Remelem talasz valakit akivel tudsz coopban dolgozni mert szerintem egyedul nehez dolog. En csinaltam egyedul a dolgokat mar 5 eve az envaton.

Minel tobb emberrel dolgozol annal jobb a bejovetel.

Mindegy akkor csa

Laci

2 posts
  • Hungary
iRevoltED says

Én is ugy gondolom, hogyha többen dolgozunk egy projekten, akkor az a produktum javára válik :) Már keresek partner(eke)t templatekhez, de eddig még senki nem reagált a felhívásomra. Én a partnerségben többet látok, mintsem a munka mennyiség/feladat elosztását. Szerintem nagyon fontos a segédanyag és a jo dokumentácio. Tutorialokat is kell készíteni, mert nem biztos hogy olyanok veszik csak a templateket akik mélyebben benne vannak a kodok világában… a folyamatos support az amit nagyon fontosnak gondolok. Szeretnék egy brandet kialakítani itt, ahol lehet hogy kevesebb az aru, de azok minosége megkérdojelezhetetlen.

Ha egy templatenek több alkotoja van, az hogyan van jelen az Envato-n?

by
by
by
by
by
by