1257 posts
  • Pulled off some great moustache to raise money or awareness for Movember Australia
  • Has been a beta tester for an Envato feature
  • Sells items exclusively on Envato Market
  • Has sold $1,000+ on Envato Market
+4 more
harmonikas996 says

To care, ko ce da mi pomogne drugi nego komšija :) Odlicno, nema veze što nisu ceste prodaje, pošalji mi na mail api key, trebace mi na par dana samo da isprobam sve, pa onda možeš slobodno da ga obrišeš. Poslacu ti na mail kako izgleda sve i napredak aplikacije!

Sorry for non-english post, it was directed towards OriginalEXE, he will help me out, thanks OriginalEXE! :)

Pozdrav, odakle si? Mozda ti mogu i ja pomoci ako ti jos treba API key. Nemam stalno prodaja, ali nadje se po neka. :)

Sorry for non-english, for best conversation with Deysto i must speak on my primary language. :)

9 posts
  • Has been part of the Envato Community for over 1 year
Deysto says

Haha, ma iz Niša sam, u svakom slucaju ne moze da skodi da proverim vise raznih scenarija! Ako ti nije problem pusti mi na mail! Dobijas i aplikaciju kad bude gotova :)

1257 posts
  • Pulled off some great moustache to raise money or awareness for Movember Australia
  • Has been a beta tester for an Envato feature
  • Has sold $1,000+ on Envato Market
+4 more
harmonikas996 says

Haha, ma iz Niša sam, u svakom slucaju ne moze da skodi da proverim vise raznih scenarija! Ako ti nije problem pusti mi na mail! Dobijas i aplikaciju kad bude gotova :)

API mailed! :)

by
by
by
by
by
by