77 posts
  • Has been part of the Envato Community for over 2 years
  • Has sold $1,000+ on Envato Market
  • Has been a beta tester for an Envato feature
  • Has collected 1+ items on Envato Market
+1 more
sgcanturk says

Selam arkada?lar, Henüz hiç ödeme almad?g?m için size dan??mak istiyorum ödemelerinizi nas?l al?yorsunuz, bir de bildi?im kadar?yla bankalarda paypal ile ilgili bir vergi sorunu var. Biliyorsunuz art?k devlet internet üzerinden akan paralar? da s?k? denetliyor.

257 posts
  • Has referred 50+ members
  • Has sold $40,000+ on Envato Market
  • Has collected 100+ items on Envato Market
+3 more
mucahitgayiran says

merhaba kardes. oncelikle forumda acemi oldugun turkce karakterleri yazmandan belli :) sahsen odemeleri paypal hesabimla aliyorum. kuveyt turk banka hesabima aktariyorum. hic bir vergi yada kesinti olmuyor. kredi kartina aktarirsan paypal kesiyo ama direk havale yaparsan kesinti olmuyo. her ayin 15 inde paypala para geliyo, 20 sinde para kuveyt turk hesabimda oluyo.

hadi hayirli isler

77 posts
  • Has been part of the Envato Community for over 2 years
  • Has sold $1,000+ on Envato Market
  • Has collected 1+ items on Envato Market
+1 more
sgcanturk says

saol kardesim, biri paypal’dan aktarilan paralar denetleniyor diye beni tedirgin etmisti.

257 posts
  • Has referred 50+ members
  • Has collected 100+ items on Envato Market
+3 more
mucahitgayiran says

oyle bi sey var ama sadece paypal ile alakali degil. eger banka hesabina 5 000 TL uzeri para yatmis ve cekilmisse incelemeye giriyo. o yuzden 5 000 TL uzeri para cekerken ikinci bi hesap kullanmani oneririrm. sanki cok az seyden vergi aliyorlarmis gibi bi de bu cikti son zamanda

70 posts
  • Has been part of the Envato Community for over 4 years
  • Has referred 10+ members
  • Had an item featured in an Envato Bundle
+4 more
Seyyahil says

Pay pal en iyi yoldur ama bunlar disinda 2 yol daha var.

Payoneer master card: http://www.payoneer.com/ Biraz fazla fee ve komisyon aliyorlar.

moneybookers(Skrill): www.moneybookers.com Bu yolu kullanirsan eger Turkiye’de Euro hesabin olmali.

by
by
by
by
by
by