56 posts
  • Has sold $100+ on Envato Market
  • Located in Turkey
  • Sells items exclusively on Envato Market
  • Has been part of the Envato Community for over 1 year
tellioglu says

Selam arkadaslar surekli birbirimize yorumlar yazarak birbirimizi destekliyoruz artik buradan kaynasmamizin zamani geldigini dusunuyorum :)

Ben kendimi tanitmakla baslayayim Istanbul da ikamet ediyorum Ic Mimarim 33 yasindayim 2d ve 3d programlarin derslerini vermekteyim (autocad, 3dsmax, photoshop, archicad, allplan vb..) Dunyanin en buyuk Turkce acik dizin projesi OPDIP in ve kodlayicisiyim (www.opdip.com) Iletisimimiz arttikca daha cok seyleri paylasabilecegimizi ve isbirligimizin daha ileri seviyeye gelecegini dusunuyorum.

50 posts On my way
  • Elite Author: Sold more than $75,000 on Envato Market
  • Has sold $75,000+ on Envato Market and is now an Elite Author
  • Located in Europe
+5 more
ercn1903 says

aslm. güzel fikir, ellerine saglik.

bende kendimi tanitayim. almanya dogumlu, 26 yasinda matematik master ögrencisiyim. Design isini hobbi olarak yapiyorum;)

iltesimimizi arttirmak istersek baska sosyal medyalarida kullanabiliriz;)

56 posts
  • Located in Turkey
tellioglu says

Iste bunu diyorum çok degerli ve birbirinden güzel isler yapan insanlariz bu platformda ama birbirimizden uzak düstük :) Mesela sen ercan hocam çok güzel çalisamalrin var allah satislarina halil ibrahim bereketi versin, bir insan bukadarmi güzel çalismalar yapar masallah, ben ilk üye oldugumda bukadar Türkün burada oldugunu bilmiyodum zamanla ögrendimki azimsanmayacak kadar çoguz ve gücümüzü birlestirmeliyiz en azindan birbirimize destek olmaiyiz diye düsünüyorum.

Tesekkürler

50 posts On my way
  • Located in Europe
+5 more
ercn1903 says

eyvallah kardesim. amin, insallah cümlemizin satislari bereketli olur ;)

56 posts
  • Located in Turkey
tellioglu says

Basligi da keske turkcemi yazsaydik bi ikimiz turkuz burda sanirim :P

50 posts On my way
  • Located in Europe
+5 more
ercn1903 says

skype ve ya facebookun varmi?

56 posts
  • Located in Turkey
tellioglu says
154 posts
  • Has collected 1+ items on Envato Market
  • Located in Turkey
Ugurkan says

Ve ALeykum Selam kardesim.. Yeni gördüm, iyi yapmissin.. Hemen hemen her ülkeden var boyle baslik.. Ben iskenderun’dan..Gazete dergi sayfa tasariminda 15 yila yakin mesaim var.. ilk defa boyle sitede ticarete dokuyorum isimi, ogrenecek hala birseylerim varmis onu anladim.. Sabit kalmamak, arastirmak lazimmis!

56 posts
  • Located in Turkey
tellioglu says

Ve ALeykum Selam kardesim.. Yeni gördüm, iyi yapmissin.. Hemen hemen her ülkeden var boyle baslik.. Ben iskenderun’dan..Gazete dergi sayfa tasariminda 15 yila yakin mesaim var.. ilk defa boyle sitede ticarete dokuyorum isimi, ogrenecek hala birseylerim varmis onu anladim.. Sabit kalmamak, arastirmak lazimmis!

Ugurkancim seni zaten takip ediyodum ve basarili isler cirkardigin icin bi turk olarak iftihar ediyodum senle. Gazete ve dergi calismalarinida eklesen buraya satislarin artacagini ddusunuyorum sayet burda i tur seyler ragbet giruyor izlenimlerim dogrultusunda.

Skype ekleyebilirsin musaitsen basarilar dilerim

154 posts
  • Has collected 1+ items on Envato Market
  • Located in Turkey
Ugurkan says

Tesekkurler kardesim.. Boyle satis yapabilcegim sitelerin varligindan haberim bile yoktu.. Keske daha onceden bulsaydim diyorum burayi.. Belki bilirsin mac aynali kasa g4ler var, ben onda isyerinde calisiyorm.. quark ve photoshopta cok iyiyim ama eski surumlerinde.. Tahmin edecegin uzere aynali kasalar suanki modellerden cok geride performans olarak.. Quark 3,31 ile Photoshop 5,5 gazetenin sayfa tasarimini yapiyorm.. Photoshop eski surum 5,5 olan model.. Ben goruyorm burda adamlar dergi kapagi sayfasi gazete sayfasi satisa koymus guluyorum bazilarina.. Ben onlarin burda nimet diye sunduklarini hergun sayfalarca hazirliyorm ama eski surum oldugu icin buraya uyar m? uymaz mi bilmiyorum.. Yeni sürümlere de gecmek istemedim cunku bu düzende ben gözü kapali isimi yapip bitiriyorum.. Yeni sürüme gecersem 2-3 hafta ise yeni baslamis gibi yavaslatir beni diye yeltenmedim.. Ama burayi bulduktan sonra 1 ay icinde illustratorun ne oldugunu bilmezken suan yari yolu gectim gibi o programda.. Yillardir kullandigim quarkin yeni surumune de gecis yapacam gibi gorunuyor.. Bu aralar biraz yogunum sonra onu da halledecem..

Ben sosyal siteler özürlüyüm kardesim, Tek kullandigim facebook var onu da 2 yil once iptal etmistim gecen ay yeni bir hesap actim bos zamanlarimda tavla okey oynamak icin.. Eklerseniz irtibat halinde oluruz tabi.. Senin urunler cok profesyonel duruyor, kurumsal sunumlarda o masalari hesap makinalarini kullanmasan altta sadece koyu gri zeminle satisa koysan cok satar.. bu halleriyle kalabalik durdugundan yaklasmiyor degerli al?c?lar :) nacizane fikrim bu k?zmazs?n umarim.

by
by
by
by
by
by