257 posts
  • Has referred 50+ members
  • Has sold $40,000+ on Envato Market
  • Has been a beta tester for an Envato feature
  • Has collected 100+ items on Envato Market
+3 more
mucahitgayiran says

gelmek isteyen arkadaslar forum yazarsa daha iyi olur bence rastgele forumda dikkatini ceken olursa da görür bu sayede. ama organizasyon konusu çok mesele degil guzel bi mekan ayarlariz yer icer muhabbet ederiz. hepsi bu

3 posts
  • Has been part of the Envato Community for over 1 year
  • Has sold $100+ on Envato Market
  • Has collected 10+ items on Envato Market
  • Located in United States
GraphFix says
56 posts
  • Located in Turkey
  • Sells items exclusively on Envato Market
tellioglu says

https://www.facebook.com/envatoturk

Türk grafiker ve webmaster arkadaslar butun paylasimlarinizi burada bulunabilir ve calismalarimizi tartisabiliriz.

159 posts
  • Elite Author: Sold more than $75,000 on Envato Market
  • Located in Europe
  • Had an item featured in a magazine
  • Had an item featured in an Envato Pack
+7 more
retinalsin says

Hi from Zonguldak :)

56 posts
  • Located in Turkey
tellioglu says

Hi from Zonguldak :)

:) hosgeldin dostum bu siteye katilmadan once ilk seni gordum toplistte bi turk vardi 10bin satis yapmisti, gaz kaynagisin envatoturklerin :)kamil@tellioglu.net msn skype eklersen sevinirim

23 posts
  • Located in Turkey
  • Had an item featured on Envato Market
  • Made it to the Authors' Hall of Fame
+2 more
VIPspawn says

Arkadaslar biliyorum haddim degil ama, arada FC kapak tasarimi yapiyorum. Bazen benzeterek yaptiklarim oluyor. Calismalarimi ilk 2 kapak tasarimi haricinde kabul ettiremiyorum.

Aslinda tasarimlarim sade ama acayip nedenler öne sürülerek sert reddedilmeye mazur kaliyorum.

Bir keresinde kartvizit çalismasi yapmistim. sablon uyumlu degil sebebiyle çalismaya yumusak reddedilme uygulandi. Halbuki sitenin önerdigi sablonu indirerek yapmistim tasarimi. Bunu ikinci notumda belirttigim halde sert reddedilme gerçeklesti.

Neyse esas konusmaya geçeyim;

http://graphicriver.net/forums/thread/soft-rejected-2-times/108821

Bu çalismada yaziyi sade farkli bir font ile yapmis olmama ragmen kabul görmedi bende yine basit bir yazi stili yapip tekrar gönderdim.

Benim anlamadigim çogu kapak tasarimlari düz yazi ve beyaz renk iken neden benim çalismamda bir düzeltilme araniyor. Ben bu çalismada düz beyaz yazi kullanamaz miyim. ?

Tasarimlarim öyle garip nedenlerden dolayi iptal ediliyor ki. Grafik bölümü için hiç çabala yasim gelmiyor açikçasi.

Kabul ediyorum ki iyi bir P.S. kullanici degilim, çok fazla yanlislarim oldugu kesin. :)

Ben eminim ki cafcafli bir yazi stili kullansaydim. Bu sefer’ de sade yazi yazmami isteyeceklerdi.

Sonuç olarak bir sürü çalismamin sudan sebepler ile geri çevrilmesi konusunda gereksiz bir istenmeme nedenini düsünmeye itiyorum kendimi.

1 post
  • Has sold $1+ on Envato Market
ekkazan says

Bende türküm:)

56 posts
  • Located in Turkey
tellioglu says

Bende türküm:)

:) Herkes Türk Olamaz Büyük bi ?rk?z elhamdülillah

23 posts
  • Located in Turkey
  • Had an item featured on Envato Market
  • Made it to the Authors' Hall of Fame
+2 more
VIPspawn says

Graphicriver’ da yaptigimm her çalismamin reddedilmesinde artik cidden kasit olduguna karar verdim.

Son olarak bu çalisma hiç bir neden belirtilmeden reddedilmesine bir sey diyemiyorum.

\\

Soft rejected de duran 2 çalismam var

Bir tanesi daha önce bahsettigim çalisma;

Reason: Consider working a bit more on the typography and improve the style and fonts.

Di?er çal??mam olan 3D Render (Baloncuk) çalismamin yumusak reddedilme sebebi ise;

Reason: This item is more towards Stock Photography and photographs should be submitted to PhotoDune rather than GraphicRiver. Please submit your portfolio for review on PhotoDune instead – http://photodune.net/make_money/become_an_author Good luck! Thanks!

(Baloncuk çalismasini? arkaplan olarak Hazirlamis olmama ragmen PhotoDune’ a uygun görmüsler. Buna eyvallah dedim ve gerekeni yaptim.)

Ne yaparsam yapayim calismalarim kabul edilmiyor. Kabul edilmis 3 çalismam var. Içlerinden 2 tanesi kapak tasarimi olup öylesine yapilmis bir çalisma iken kabul edildi.

Ama Daha farkli ve ugras verdigim kapak tasarimi kartvizit tasarimlarim kabul görmedi.

Düz ve tek renk üzerine yazi yazilmis kartvizit ve kapak tasarimlarinin hala kabul gördügü su günlerde, benim çalismalarimda su’ dan bahaneler aranarak reddedilmesine akil sir erdiremiyorum.

Hele’ ki açmis oldugum “Ticket” bildirimlerine hiç cevap verilmiyor olmasi’ da isin tuzu biberi oluyor tabii ki.

Bu sebeple artik bu bölüm için çalisma hazirlamaktan vazgeçtim. 3D bölümünden disari çikmamak benim için en hayirlisi olacak sanirim.

56 posts
  • Located in Turkey
tellioglu says

Baz? editorler cok irdeliyorlar olmayan seyleri varmis gibi gosteriyorlar, bende sahit oldum boyle bir seye ancak insan yapisiyla kontrol edildiginden normal karsilamak lazim, Bir onayi birden cok editor verirse daha saglikli olur dusuncesindeyim

https://www.facebook.com/envatoturk

Burada sanirim yabanci dillerde konusmak yasak o nedenle yukaridaki adrese kaydolup oradan da yaptiginiz calismalarin resim ve gorsel paylasimlarini yapabilirsiniz. Tartisabiliriz.

by
by
by
by
by
by